Szkolenia KNX Partner

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Email Drukuj PDF

Ile trwa Certyfikowany Kurs KNX?

Certyfikowany Kurs KNX obejmuje 40 godzin lekcyjnych zajęć. Jest realizowany od w trakcie czterodniowego zjazdu. Najczęściej jest to od czwartku do niedzieli. W ostatnim dniu odbywa się egzamin Partner KNX (część teoretyczna i praktyczna).

Alternatywnie kurs organizowany jest od wtorku do piątku. Egzamin odbywa się w ostatnim dniu (piątek) wieczorem.


 

Jakie są proporcje części teoretycznej kursu do zajęć praktycznych?

Według wymagań KONNEX część teoretyczna nie może przekroczyć pięćdziesięciu procent  trwania całego kursu. W naszym Centrum Szkoleniowym kładziemy większy nacisk na praktyczne programowanie systemu i najczęściej część teoretyczna nie przekracza 25% trwania kursu a pozostały czas tj. minimum 75% przeznaczamy na praktyczną naukę programowania systemu.

 


 

Jaki jest harmonogram zajęć?

Podstawowy harmonogram kursu umieszczony jest na stronie: czas trwania kursu. Jeżeli uczestnicy szkolenia zaproponują inne godziny zajęć – oczywiście dopasujemy je indywidualnie. Ważne jest jedynie to, aby został zrealizowany cały materiał i minimum czterdzieści godzin zajęć.

 


Czy w trakcie zajęć są przerwy?

W trakcie każdego dnia przewidziana jest jedna godzina przerwy obiadowej. W tym czasie zapraszamy uczestników szkolenia na obiad (w cenie kursu).

 


 

Co będzie, jeżeli ktoś nie zda egzaminu?

Niestety nie jesteśmy przygotowani na taką ewentualność. Do tej pory nie było takiego przypadku i mamy nadzieję, że się to nie zdarzy :).

 


 

Czy uczestnik kursu otrzyma pomoc w rezerwacji miejsc noclegowych?

Na prośbę uczestnika kursu rezerwujemy miejsca noclegowe w jednym z zaproponowanych przez nas hoteli. Hotele są ulokowane w pobliżu ośrodków szkoleniowych i najczęściej nie ma potrzeby korzystania z komunikacji miejskiej. We Wrocławiu możliwa jest również rezerwacja miejsca noclegowego w Domu studenckim (akademiku). Koszt noclegu to ok. 35 zł/dobę.

 

 

Szukaj

rozdzielnia2.jpg

Nasze Laboratorium

Horizontal SlideShow Module v1.8 by JT.