KNX – informacje ogólne

KNX – niekończąca się elastyczność i personalizacja
Wszyscy wiemy, że klienci mają wysokie wymagania dotyczące produktów, których chcą używać w inteligentnym domu lub budynku. Dzięki KNX możesz teraz odpowiedzieć „tak” na ich prośby. Na każde żądanie. Niekończąca się elastyczność i personalizacja w konfiguracji Twojego projektu automatyzacji nie jest już marzeniem. To jest prawdziwe. To jest KNX. Możesz pozwolić szerokiej gamie urządzeń komunikować się ze sobą, nawet jeśli pochodzą one od różnych producentów. KNX można nawet zintegrować z innymi systemami automatyki
W ten sposób wybór produktów, których chcesz użyć, należy do Ciebie lub Twoich klientów. Bez ograniczeń, tylko możliwości. KNX to kompleksowe rozwiązanie dla każdego wyzwania związanego z automatyzacją.
KNX – bezpieczny system
Bezpieczeństwo to aktualny temat, a wymagania bezpieczeństwa dla systemów sterowania rosną. W KNX dokładamy wszelkich starań, aby spełniać najwyższe wymagania bezpieczeństwa na rynku. Bardzo wysoko cenimy bezpieczeństwo, ponieważ wiemy, że Ci na tym zależy. Ponieważ twój klient się tym interesuje.
Dzięki KNX możesz mieć pewność bezpiecznego procesu instalacji, dzięki czemu zarówno Ty, jak i Twój klient nie będziecie się o to martwić. Nie jest wymagany żaden dodatkowy wysiłek ani system od profesjonalisty. KNX Secure jest zintegrowany z naszym istniejącym oprogramowaniem. Bezpieczeństwo nigdy nie było tak łatwe.
KNX – oszczędność czasu i łatwa instalacja
KNX chce ułatwić Ci życie zawodowe. Nasze oprogramowanie oznacza prostotę. Jest tylko jedno narzędzie do uruchamiania z łatwym w użyciu interfejsem. Pozwoli ci to zaoszczędzić cenny czas, który możesz wykorzystać na rzeczy, które naprawdę kwitną w Twojej firmie.
Co więcej, twój klient może przejąć kontrolę nad własnym inteligentnym domem lub biurem. Nasze najnowsze oprogramowanie, ETS Inside, pozwala Twojemu klientowi samodzielnie dokonywać niewielkich modyfikacji na tablecie lub smartfonie. Oszczędność czasu dla was obu.