Lista dostępnych szkoleń:

Szkolenie Podstawowe KNX:

19 - 22 czerwca 2024 (środa - sobota) Wrocław

Szkolenie Podstawowe KNX + uprawnienia SEP:

22 - 25 lipca 2024 (poniedziałek - czwartek) + 26 lipca SEP (Szkolenie dodatkowe) - Warszawa

Szkolenia Zaawansowane KNX:

4 - 7 wrzesnia 2024 (środa - sobota) Wrocław

21 - 28 października 2024 (7 dni) Las Palmas de Gran Canaria

HVAC w systemie KNX:

29 - 30 lipca 2024 (poniedziałek - wtorek) Wrocław

Wizualizacja w systemie KNX:

2 - 4 sierpnia 2024 (piątek - niedziela) Wrocław

Programowanie domu KNX- warsztaty:

21 lipca 2024 (niedziela) Wrocław

Zajęcia prowadzonę są w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do uczestnictwa.

Szkolenia na rok 2024

Wszystkie Szkolenia prowadzone są w tradycyjnej formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. Tylko rzeczywiste spotkanie z innymi Uczestnikami Szkolenia, pozwala na wymianę cennych informacji i nabycie wiedzy z zakresu KNX. Zajęcia praktyczne realizowane przy bogato wyposażonych stanowiskach laboratoryjnych, przez cztery kolejne dni pozwalają na przyswojenie podstaw programowania systemu KNX.

Nasi Kursanci mają okazję zapoznać się z urządzeniami KNX w trakcie zajęć praktycznych. Każde z ośmiu stanowisk laboratoryjnych wyposażone jest w ponad 30 urządzeń KNX, pochodzących od 18 Certyfikowanych Producentów KNX. Dodatkowo na wyposażeniu Centrum Szkoleniowego jest ponad 500 innych urządzeń KNX, które można dołączyć do systemu i zweryfikować ich możliwości.

Oprócz standardowego programu Szkolenia Podstawowego KNX, w trakcie zajęć w roku 2023 prezentujemy współprace systemu KNX z systemem DALI - nasze stanowiska laboratoryjne są w pełni do tego przystosowane. Każdy z Kursantów ma również możliwość konfiguracji czujników obecności oraz zaznajomienia się z regulacją temperatury.

Szkolenia we Wrocławiu odbywaja się w specjalnie do tego celu wybudowanej willi, wyposazonej w system KNX. W trakcie zajęć można zapoznać się z rozprowadzeniem instalacji elektrycznej, dedykowanej dla potrzeb różnych wariantów KNX. Dodatkowo, jednym z zadań laboratoryjnych jest programowanie fragmentu budynku.

Szkolenia na rok 2024 - Cyberpunk KNX