Lista dostępnych szkoleń:

Szkolenie Podstawowe KNX:

28 listopada - 1 grudnia 2023 (wtorek - piatek) Wrocław

14 - 17 grudnia 2023 (czwartek - niedziela) Warszawa

Szkolenia Zaawansowane KNX:

23 - 26 listopada 2023 (czwartek - niedziela) Wrocław

4 - 11 grudnia 2023 (7 dni) Las Palmas de Gran Canaria

HVAC w systemie KNX:

14 - 15 lipca 2023 (piątek - sobota) Wrocław

Wizualizacja w systemie KNX:

21 - 23 lipca 2023 (piątek - niedziela) Wrocław

Programowanie domu KNX- warsztaty:

12 lipca 2023 (środa) Wrocław

Zajęcia prowadzonę są w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do uczestnictwa.

Szkolenia na rok 2023

Wszystkie Szkolenia prowadzone są w tradycyjnej formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. Tylko rzeczywiste spotkanie z innymi Uczestnikami Szkolenia, pozwala na wymianę cennych informacji i nabycie wiedzy z zakresu KNX. Zajęcia praktyczne realizowane przy bogato wyposażonych stanowiskach laboratoryjnych, przez cztery kolejne dni pozwalają na przyswojenie podstaw programowania systemu KNX.

Nasi Kursanci mają okazję zapoznać się z urządzeniami KNX w trakcie zajęć praktycznych. Każde z ośmiu stanowisk laboratoryjnych wyposażone jest w ponad 30 urządzeń KNX, pochodzących od 18 Certyfikowanych Producentów KNX. Dodatkowo na wyposażeniu Centrum Szkoleniowego jest ponad 500 innych urządzeń KNX, które można dołączyć do systemu i zweryfikować ich możliwości.

Oprócz standardowego programu Szkolenia Podstawowego KNX, w trakcie zajęć w roku 2023 prezentujemy współprace systemu KNX z systemem DALI - nasze stanowiska laboratoryjne są w pełni do tego przystosowane. Każdy z Kursantów ma również możliwość konfiguracji czujników obecności oraz zaznajomienia się z regulacją temperatury.

Szkolenia we Wrocławiu odbywaja się w specjalnie do tego celu wybudowanej willi, wyposazonej w system KNX. W trakcie zajęć można zapoznać się z rozprowadzeniem instalacji elektrycznej, dedykowanej dla potrzeb różnych wariantów KNX. Dodatkowo, jednym z zadań laboratoryjnych jest programowanie fragmentu budynku.

Szkolenia na rok 2023 - Cyberpunk KNX